فراخوان انجام طرح پژوهشی

فراخوان انجام طرح پژوهشی

روسای محترم دانشگاه ها و پژوهشگاه‌های کشور

با سلام و احترام؛

پژوهشگاه استاندارد در نظر دارد انجام طرح پژوهشی مورد نیاز معاونت ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران، با عنوان"تعیین شاخص‌ها و ارائه مدل سنجش نرخ کیفیت و اجرای پایلوت در 10 کلان شهر ایران" را به دانشگاه­‌ها و مراکز علمی پژوهشی معتبر واگذار نماید. لذا کلیه اعضا محترم هیأت علمی آن دانشگاه/ پژوهشگاه با حداقل مرتبه دانشیاری و رشته تحصیلی مرتبط با موضوع طرح مذکور (مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی و...)، می‌­توانند درصورت تمایل نسبت به تکمیل فرم پیشنهاد پروژه ارائه شده براساس طرح RFP یا درخواست طرح پیشنهادی در پیوست، اقدام نمایند. با توجه به محدودیت زمانی، علاقه‌مندان پروپوزال پیشنهادی خود را تا سقف 1500 میلیون ریال و حداکثر تا تاریخ 1401/02/25 به همراه رزومه از طریق آدرس rof@standard.ac.ir  به مدیریت پژوهش و تجاری‌سازی فناوری پژوهشگاه ارسال نمایند.

متقاضیان در صورت نیاز و برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تماس  32861207-026 و یا داخلی 2321 (خانم پناهی) تماس حاصل نمایند.

 

دریافت پیوست

سامانه ارتباط جامعه و دانشگاه

سامانه ساجد با هدف الکترونیکی سازی ،تجمیع،یکپارچه سازی و ساماندهی امورات دفاتر ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه ها،پژوهشگاه ها و موسسات آموزش عالی راه اندازی گردیده است.درحال حاضر این سامانه دارای ماژول ها پایش قراردادها,مهارت آموزی,رصد اشتغال دانش آموختگان,کارآموزی و هدایت شغلی می باشد.

راه های ارتباطی

شماره تماس :026-32861207

ایمیل : info@standard.ac.ir

آدرس : کرج - شهر صنعتی - میدان استاندارد - سازمان ملی استاندارد ایران - پژوهشگاه استاندارد

لینک های مفید

طراحی و توسعه توسط پرشین داده